+421 910 808 822 info@22design.sk

Blog

Umelecké 3D steny a štýlové dizajny v interiéri

3D skalná stena v spálni - štruktúrovaná dekoratívna omietka

Vytvorenie luxusnej a elegantnej spálne nie je len o posteľnej bielizni a nábytku, ale aj o stenách a stropoch. Dekoratívne omietky sú dokonalým spôsobom, ako dodať vašej spálni nádych luxusu a originality.

V tomto prípade ale nie je reč len o „ obyčajnej “ dekoratívnej omietke ale o luxusnej a originálnej 3D štruktúrovanej stene so skalným reliéfom.

3D štruktúrovaná omietka je typ dekoratívneho dizajnu, ktorý vytvára dojem hĺbky a rozmeru v miestnosti. Vyznačuje sa jedinečným 3D efektom, ktorý možno použiť na vytvorenie rôznych textúr a vzorov. Tento typ dizajnu možno použiť na vytvorenie „monumentu“ v miestnosti, ako je napríklad stena za posteľou, alebo na pokrytie celej steny, čím sa vytvorí úžasná atmosféra.

Z hľadiska údržby je 3D štruktúrovaná omietka nenáročná na údržbu a čistenie. Ide o odolné a dlhotrvajúce riešenie, ktoré dodá vášmu domovu hodnotu na dlhé roky.

Dizajny tvoríme tak aby dokonale zodpovedali štýlu a vkusu každého jednotlivca. Môžu sa použiť v kombinácii s inými materiálmi, ako je drevo, kov, sklo alebo mach a vytvoriť tak ešte jedinečnejší a personalizovanejší priestor.

Celkovo je 3D štruktúrovaná omietka dokonalým spôsobom, ako dodať vašej spálni nádych luxusu a originality. Je to všestranné, odolné a cenovo výhodné riešenie, vďaka ktorému bude vaša spálňa vyzerať a budete sa cítiť ako v luxusnom hoteli.

Vďaka svojim nekonečným možnostiam je 3D štruktúrovaný dizajn skvelým spôsobom, ako vytvoriť jedinečný a personalizovaný priestor, vďaka ktorému bude vaša spálňa vynikať od ostatných.

Ak si prajete výnimočný dizajn radi zhmotníme vaše predstavy.

22design.sk logo